Subota, 15 Listopad 2016 00:00

U Grabarju održan izbor najuzornije hrvatske seoske žene

Danas je u Grabarju održan 17. izbor najuzornije hrvatske seoske žene obzirom da prošlogodišnja pobjednica Marija Ribičić dolazi iz tog mjesta. Odlukom žirija najuzornijom hrvatskom seoskom ženom proglašena je Tamara Krklec Čvangić iz Brodaraca, prvom pratiljom Marina Dobošić iz Žabnica dok je Aleksandra Pekica iz Istre proglašena drugom pratiljom. Lentu i nagradu najboljoj uručio je požeško-slavonski župan Alojz Tomašević. Na izboru su nastupili mješoviti pjevački zbor Matice umirovljenika grada Kutjeva, ženska pjevačka skupina KUD "Poljadija" iz Grabarja, TS "Poljubac" iz Sunje i Zlatna dolina.