Ponedjeljak, 03 Listopad 2016 00:00

Svečano proslavljen Dan grada Lipika

Danas je svečano obilježen Dan grada Lipika. Svečana sjednica održana je dan ranije zato što će delegacija Požeško - slavonske županije i grada Lipika sutra održati prezentaciju u Austriji povodom Dana Hrvatske u Grazu. Svečanoj sjednici nazočili su mnogi uzvanici među kojima i veleposlanik Ukrajine Oleksandr Levčenko, požeško-slavonski župan Alojz Tomašević, saborski zastupnik Franjo Lucić. Na Sjednici su uručena priznanja zaslužnima. Nagrada grada Lipika za životno djelo posthumno je dodijeljena Ivanu Klaiću Miki, a godišnje nagrade dobili su: HLD Jelen Lipik, Luz Kuzhnini, Frutarija d.o.o., Nedjeljka Bišćanin, Danijel Rajković i Siniša Papaik.