Utorak, 13 Rujan 2016 12:27

Objavljen javni poziv za dostavu prijedloga razvojnih projekata

Na današnjoj konferenciji za medije požeško-slavonski župan Alojz Tomašević i direktorica Regionalne razvojne agencije Panora d.o.o. Senka Horvat pozvali su pravne i fizičke osobe iz javnog, privatnog i civilnog sektora da dostave prijedloge razvojnih projekata koji će svojim sadržajem doprinijeti provedbi Županijske razvojne strategije požeško - slavonske županije. Svi podneseni projekti bit će uvršteni u Bazu projekata i služit će kao temelj za definiranje Akcijskog plana provedbe Županijske razvojne strategije. Prijedlozi projekata podnose se isključivo u elektronskom obliku na web stranici Regionalne razvojne agencije Požeško - slavonske županije Panora.