Utorak, 23 Kolovoz 2016 12:18

Regionalna razvojna agencija dobila bespovratna sredstva

Jučer je u Osijeku održano svečano potpisivanje ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava regionalnim razvojnim agencijama za provedbu savjetodavnih, edukativnih i informativnih aktivnosti o EU fondovima. Ugovore je potpisalo 11 regionalnih koordinatora, među kojima i ravnateljica Regionalne razvojne agencije Panora Senka Horvat. Panora je dobila sredstva u iznosu 1.479.090,61 kuna koje će utrošiti za jačanje i razvoj mjere podrške prijaviteljima i korisnicima EU fondova iz redova javnopravnih tijela i kroz savjetodavnu potporu u pogledu pripreme i provedbe projekata. Više informacija na: www.panora.hr.