Ponedjeljak, 11 Srpanj 2016 14:56

Najavljeno raspisivanje natječaja za most Brezine - Janja Lipa

Župan Alojz Tomašević sudjelovao je na sastanku održanom u Lipiku s predstavnicima grada Lipika, Sisačko – moslavačke županije, Županijske uprave za ceste Siačko – moslavačke županije te predstavnicima Hrvatskih cesta. Na sastanku je najavljeno raspisivanje natječaja za izgradnju mosta na lokalnoj cesti između Janje Lipe i Brezina. Postojeće mostove odnijela je nabujala rijeka Pakra tijekom poplava 2014. godine.
Župan Požeško-slavonske županije Alojz Tomašević ističe kako se očekuje od Hrvatskih cesta rješenje kako će županija izaći iz prometne izoliranosti jer nam ceste znače život za naš kraj budući da su povezane s investicijama i turizmom i stoga je i županija fokusirana na rješavanje tog problema.