Petak, 01 Travanj 2016 15:03

Svečano obilježavanje 130 godina Poljoprivredno - prehrambene škole Požega

Svečano obilježavanje 130 godina Poljoprivredno – prehrambene škole Požega upriličeno je u nazočnosti brojnih gostiju među kojima je uz Požeško – slavonskog župana Alojza Tomaševića i njegovih zamjenika Ferdinanda Trohu i Željka Jakopovića te ravnateljicu Mariju Grgić prisustvovao i pomoćnik ministra poljoprivrede dr.sc. Mario Njavro. Obljetnicu je obilježila izložba domaćih životinja, oranje konjima te poljoprivredna mehanizacija. Održana je i svečana sjednica prilikom čega je župan održao govor i rekao kako se nada razvoju i napretku škole koju će pohađati i buduće generacije te se zahvalio svim djelatnicima na dosadašnjem radu i razvoju te rekao kako će Požeško-slavonska županija kao osnivač i dalje pomagati i davati potporu školi s ciljem što boljeg i kvalitetnijeg obrazovanja. Nakon sjednice župan je s pomoćnikom ministra obišao izložbu životinja te plastenik i školsku pekarnicu.