Petak, 25 Ožujak 2016 11:51

Župan sudjelovao u humanitarnoj akciji obrtnika

Povodom Velikog petka Obrtnička komora Požeško-slavonske županije i Udruženje obrtnika Požege u suradnji s Požeško-slavonskom županijom i Gradom Požegom organizirali su podjelu besplatnog posnog obroka za sve građane u požeškoj pješačkoj zoni. Posni obrok, odnosno perklet od soma i fritaja dio su projekta „Riba Hrvatske – jedi što vrijedi“.  Humanitarnoj akciji odazvao se velik broj građana te je tom prigodom podijeljeno petsto obroka. U podjeli obroka sudjelovao je i župan Alojz Tomašević koji se tom prigodom zahvalio Obrtničkoj komori Požeško-slavonske županije i Udruženju obrtnika Požega te svim građanima županije zaželio sretan i blagoslovljen Uskrs.