Srijeda, 16 Prosinac 2015 00:00

Održana Svečana sjednica Županijske gospodarske komore

Na danas održanoj Svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća Županijske gospodarske komore dodjeljena su komorska priznanja "Zlatna kuna" uspješnim trgovačkim društvima Požeško - slavonske županije. Ovogodišnja priznanja dobili su Spin Valis d.d., Diamant Artuković d.o.o. i Straga Trans d.o.o.  Priznanja im je uručio predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović čestitajući im na uspješnosti. Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević pozdravio je nazočne pri tome posebno istaknuvši nagrađene te poželio uspješan daljnji rad svim gospodarstvenicima na dobrobit žitelja Požeško - slavonske županije.