Petak, 04 Prosinac 2015 00:00

Svečano obilježen Dan općine Jakšić

Na blagdan svete Barbare, zaštitnice mjesta, svečanom sjednicom Općinskog vijeća obilježen je Dan općine Jakšić. Sjednici su nazočili saborski zastupnici Franjo Lucić, Ivan Tepeš i Pero Ćorić, župan Alojz Tomašević, brojni gospodarstvenici, gradonačelnici i načelnici te mnogi drugi. U svom izlaganju načelnik općine Jakšić Ivica Kovačević osvrnuo se na proteklih godinu dana: "Za pomoć gospodarstvu u Jakšiću formirali smo gospodarsku zonu. Izgradili smo tri dječja igrališta, vrtić će na proljeće biti završen. Od ove godine počinjemo stipendirati  10 studenata i nadamo se da će taj broj svake godine rasti".