Subota, 24 Listopad 2015 00:00

Dani jabuka u Požegi

Danas je u Požegi održana izložba "Dani jabuka" pod sloganom "Volim domaće, kupujem domaće". Požeško - slavonski župan Alojz Tomašević pozdravio je prisutne i pri tome rekao: "Ponosan sam što sam i sam voćar i što danas ovdje možemo vidjeti proizvode vrijednih ruku naših Slavonaca. Poljoprivrednici nikada ne smiju biti zakinuti, mi smo tu zbog njih. Danas nam se ovdje ukazao i ministar poljoprivrede, nakon bezbroj poziva koje smo mu uputili tijekom ovih četirii godine. Još ćemo se družiti nekoliko dana, a onda je i on i ova nesposobna Vlada odlaze". Svoje proizvode na izložbi predstavilo je pedesetak izlagača.