Petak, 09 Listopad 2015 12:36

Za sutra najavljena javnozdravstvena akcija Hodanjem do zdravlja

Na danas održanoj konferenciji za medije župan Alojz Tomašević, ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Mato Matijević i dr. Jasmina Kovačević pozvali su žitelje Požeško - slavonske županije da im se pridruže u sutrašnjoj šetnji. Naime, u sklopu nacionalnog programa "Živjeti zdravo" sutra će se održati javnozdravstvena akcija "Hodanjem do zdravlja" na koju su pozvani svi. Okupljanje sudionika je u pješačkoj zoni u Požegi u 09,00 sati odakle se kreće u šetnju unaprijed utvrđenom rutom. "Provedbom različitih aktivnosti u našoj zajednici želimo potaknuti ljude na promišljanja o tome što mogu sami učiniti za svoje zdravlje te ih potaknuti na aktivniji i zdraviji način života" rekao je župan Tomašević.