Srijeda, 07 Listopad 2015 13:11

Odana počast poginulim hrvatskim braniteljima povodom Dana neovisnosti Republike Hrvatske

U Požegi na Trgu 123. brigade kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima danas su položeni vijenci i zapaljene svijeće povodom Dana neovisnosti Republike Hrvatske. Počast su odala brojna izaslanstva među kojima i izaslanstvo Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata, Požeško - slavonske županije, Grada Požege, vojske, policije i Hrvatske demokratske zajednice. U ime Požeško - slavonske županije vijenac su položili zamjenici župana Ferdinand Troha i Željko Jakopović te tajnik Željko Obradović.