Srijeda, 27 Svibanj 2015 12:05

Jednoglasno usvojeni Studija utjecaja na okoliš i ciljane izmjene Prostornog plana

Na održanoj Izvanrednoj sjednici Županijske skupštine jednoglasno su usvojene Strateška studija utjecaja na okoliš i ciljane izmjene Prostornog plana Požeško - slavonske županije. Dokumente koji su im dani na usvajanje vijećnicima su obrazložili pročelnica Upravnog odjela za gospodarstvo Branka Kuba i ravnatelj Zavoda za prostorno uređenje Mladenko Soldo. U sastavu vijećnika Županijske skupštine danas je došlo do promjene te je umjesto vijećnice Višnje Gašpar koja je svoj mandat stavila u mirovanje novi vijećnik Milan Jurković.