Utorak, 03 Veljača 2015 00:00

U Županijskoj vijećnici predstavljena knjiga Igora Zidića

U organizaciji požeškog ogranka Matice hrvatske večeras je u Županijskoj vijećnici predstavljena knjiga prof. Igora Zidića "Rukopis oka - likovne teme i ogledi 1967. - 2013.". Predstavljanju knjige nazočili su požeški biskup msgr. Antun Škvorčević, požeško - slavonski župan Alojz Tomašević, zamjenik župana Ferdinand Troha, predsjednica ogranka Matice hrvatske dr. sc. Vesna Vlašić i mnogi drugi. O knjizi su, uz autora, govorili Željka Čorak i Ivan Rogić Nehajev. Prije predstavljanja knjige, blagoslovljene su obnovljene prostorije požeškog ogranka Matice Hrvatske u ulici Antuna Kanižlića u Požegi i svečano otvoreni Dani Matice hrvatske u Požegi.