Ponedjeljak, 29 Prosinac 2014 13:50

Dom zdravlja u Pakracu dobio novi krov

Župan Alojz Tomašević, ravnatelj Doma zdravlja Požeško - slavonske županije Darko Puljašić, ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo Mato Matijević i ravnatelj Zavoda za hitnu medicinu Fabijan Barišić danas su posjetili Dom zdravlja u Pakracu. Razlog njihova posjeta je obnovljeno krovište na Domu zdravlja Pakrac koji je financiran iz decentraliziranih sredstava Požeško - slavonske županije sa 350 tisuća kuna i rekonstrukcija tople vode za koju je Dom zdravlja Požeško - slavonske županije izdvojio 50 tisuća kuna. Zavod za javno zdravstvo Požeško - slavonske županije donirao je vozilo Domu zdravlja Pakrac za potrebe kućne njege na području gradova Pakraca i Lipika.