Petak, 31 Listopad 2014 12:48

Obilježavanje blagdana Svih svetih i Dušnog dana u Požegi

U organizaciji Ureda državne uprave Požeško - slavonske županije polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća ispred središnjeg križa na groblju sv. Ilije u Požegi obilježen je blagdan Svih svetih i Dušni dan. Vijence su položili predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskog rata, vojske, policije, Požeško - slavonske županije,državne uprave, Grada Požege, izviđačkog odreda Jozo Koutni, HDZ-a i dr. U ime Požeško - slavonske županije počast su odali župan Alojz Tomašević i njegovi zamjenici Ferdinand Troha i Željko Jakopović. Misa zadušnica za sve poginule hrvatske branitelje i civilne žrtve Domovinskog rata služit će se u nedjelju, na Dušni dan, u 18,30 sati u katedrali sv. Terezije Avilske u Požegi.