Ponedjeljak, 27 Listopad 2014 13:23

Održana tradicionalna izložba jabuka, voćnih prerađevina i meda

Protekloga vikenda u sportskoj dvorani Tehničke škole u Požegi održana je tradicionalna izložba jabuka, voćnih prerađevina i meda  "Dani jabuka - Požega 2014". Devetnaestu po redu izložbu jabuka, u organizaciji Savjetodavne službe i Udruge Zlatna dolina, otvorio je požeško - slavonski župan Alojz Tomašević. Svoje proizvode izložilo je šezdesetak proizvođača jabuka, obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava, prerađivača voća i proizvođača raznih  proizvoda iz jabuke. Suorganizatori izložbe bili su Poljoprivredno - prehrambena škola, Tehnička škola, Obrtnička škola i Hrvatska poljoprivredna agencija.