Srijeda, 15 Listopad 2014 13:37

U Požegi otvoren novi Sportsko - rekreacijski centar i šetnica uz Orljavu

U Požegi je jučer i službeno otvoren novi Sportsko - rekreacijski centar i šetnica uz Orljavu. Svečanom otvorenju nazočili su brojni saborski zastupnici, župani, gradonačelnici i načelnici iz cijele Republike Hrvatske. U društvu domaćina, gradonačelnika Požege, Vedrana Neferovića i požeško - slavonskog župana Alojza Tomaševića uzvanici, među kojima je bila i gospođa Kolinda Grabar Kitarović, prošetali su sportskim centrom i novom šetnicom. Sportski kompleks, u čije je uređenje uloženo oko 4 milijuna kuna, opremljen je suvremenim košarkaškim, nogometnim i rukometnim igralištima te dječjim igralištem i brojnim drugim sadržajima.