Četvrtak, 09 Listopad 2014 14:53

Predstavnica Požeško - slavonske županije za „Izbor najuzornije hrvatske seoske žene“

U četvrtak su župan Alojz Tomašević i njegov zamjenik Ferdinand Troha posjetili imanje obitelji Štimac u Zagrađu. Gospođa Manda Štimac priprema se za 15. po redu „Izbor najuzornije hrvatske seoske žene“, koji će se održati u subotu u Ivanskoj kod Bjelovara. Obitelj Štimac na svom obiteljskom imanju ugostila je brojne novinare i goste koji su imali priliku probati domaće specijalitete. Uz domaće novinare, ugostili su i novinare iz Njemačke, Italije i Švicarske koji su došli posjetiti brojna mjesta u Požeštini i snimiti prilog za njemački Halali magazin. Događaju su nazočili i predstavnici Gradskog muzeja grada Požege koji su snimali pripremu starog zagrađanskog kolača „Ne diraj me diko“ s kojim će se gospođa Manda predstaviti na natjecanju.