Utorak, 30 Rujan 2014 08:38

U Bzenici održano prvenstvo Hrvatske u lovnom streljaštvu

U organizaciji Hrvatskog lovačkog saveza i Lovačkog saveza Požeško - slavonske županije protekloga vikenda u Bzenici održano je 20. Državno prvenstvo u lovnom streljaštvu. Svečanom otvorenju prvenstva nazočili su saborski zastupnik Franjo Lucić, požeško - slavonski župan Alojz Tomašević, predsjednik županijskog Lovačkog saveza Zdravko Vujnović i gradonačelnica Pleternice Antonija Jozić. Natjecalo se u dvije discipline Lovačkom parkuru i Lovačkom trapu. Najbolji u pojedinačnom natjecanju bio je Stjepan Cvitković iz LSŽ Splitsko - dalmatinske županije dok su u ekipnom natjecanju najbolji bili lovci iz Krapinsko - zagorske županije.