Ponedjeljak, 29 Rujan 2014 11:27

Biskup msgr. dr. Mile Bogović predstavio knjigu „Lika i njezina crkva u prošlosti i sadašnjosti“

U petak, 26. rujna, u Velikoj županijskoj vijećnici održano je predstavljanje knjige gospićko – senjskog biskupa msgr. dr. Mile Bogovića „Lika i njezina crkva u prošlosti i sadašnjosti“ u organizaciji Ličkog zavičajnog društva „Vila Velebita“. Sve prisutne pozdravio je zamjenik župana Ferdinand Troha, a nakon pozdravnih riječi o knjizi su još govorili recenzenti knjige prof. dr. sc. Ante Bežen i prof. dr. sc. Željko Holjevac, urednik Ivica Mataija iz Državnog arhiva u Gospiću i Tomislav Radonić iz požeškog arhiva. Prije početka programa mješoviti zbor „Vila Velebita“ izveo je dvije prigodne pjesme.