Srijeda, 28 Svibanj 2014 10:23

Održano učeničko natjecanje u malom nogometu

U SD Grabrik u Požegi u organizaciji Školskog sportskog saveza Požeško - slavonske županije jučer je održano poluzavršno prvenstvo regije Istok u malom nogometu za učenike 5. i 6. razreda. Na prvenstvu su nastupile ekipe škola pobjednika pet županija, a prvenstvo je otvorio zamjenik župana Ferdinand Troha. Najbolji su bili učenici OŠ "Ivana Brlić Mažuranić" iz Slavonskog Broda, drugi su bili učenici OŠ "Ljudevita Gaja iz Osijeka, treći učenici OŠ "Julija Kempfa" iz Požege, četvrti učenici OŠ "Josipa Kozarca" iz Vinkovaca i peti učenici OŠ "Petra Preradovića" iz Pitomače. Za OŠ "Julija Kempfa" iz Požege nastupili su: Jakov Bočkaj, Ivan Čertik, Andrija Ćorić, Josip Dupor, Lovro Glasnović, Karlo Hofman, Lovro Podoljak, Alen Samardžija, Mislav Soldo, Luka Solina. Voditelj Dario Pisker prof.