Odsjek za prostorno uređenje i graditeljstvo

• Snježana Kakuk, dipl. inž. arhitekture Viša savjetnica za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-232
  • Maja Krejčir, mag. ing. aedif. Viša savjetnica za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-266
  • Jadranka Devčić, bacc. ing. aedif. Stručna suradnica za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-239
  • Petar Matijević, inž. arhitekture Stručni suradnik za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-267
  • Josip Vrbica, inž. građevinarstva Stručni suradnik za prostorno uređenje i graditeljstvo (Ispostava Pakrac)
    Telefon: 440-422
  • Josip Markulin, mag. ing. aedif. Viši savjetnik za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-177
  • Milan Ivanko, inž. građevinarstva Stručni suradnik za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-234
  • Zvonimir Miškić, bacc. ing. agr. Viši referent za prostorno uređenje i procjenu vrijednosti nekretnina
    Telefon: 290-108
  • Krunoslav Miholić, bacc. ing. aedif. Viši referent za prostorno uređenje i gradniteljstvo (Ispostava Pakrac)
    Telefon: 440-422
  • Irma Ožbolt, univ. bacc. ing. geod. Višia referentica za prostorno uređenje i graditeljstvo (Ispostava Pakrac)
    Telefon: 440-419
  • Marin Šarić, mag. iur. Viši stručni suradnik za prostorno uređenje i graditeljstvo
    Telefon: 290-267