Biskupijski dan - Otvorite vrata Kristu 2019

Kategorija
Događanja u županiji
21.09.2019.

U subotu, 21. rujna 2019. u Požegi će se održati Biskupijski dan prigodom 22. obljetnice uspostave Požeške biskupije i ređenja njezina biskupa. Program Biskupijskog dana započinje u 9.30 sati zborovanjima pojedinih skupina, a u 12 sati će se svi sudionici Biskupijskog dana okupiti u požeškoj Katedrali gdje će započeti zahvalno euharistijsko slavlje prigodom 22. obljetnice uspostave požeške mjesne Crkve, tijekom kojega će bogoslov Matej Siluković iz Župe sv. Mihaela Arkanđela u Stražemanu biti zaređen za đakona. Istoga dana u organizaciji Povjerenstva za pastoral mladih Požeške biskupije u 20 sati u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc (Grabrik) u Požegi održat će se glazbeno – duhovni program za mlade pod geslom Otvorite vrata Kristu 2019.