Aktiv biologa osnovnih i srednjih škola Požeško-slavonske županije

Aktiv  biologa osnovnih i srednjih škola Požeško-slavonske županijeJavna ustanova sudjelovala je na županijskom aktivu biologa osnovnih i srednjih škola koji je održan  03. rujna 2009. god. u OŠ Julija Kempfa u Požegi. Ravnatelj Javne ustanove mr.sc. Tomislav Crnjac održao je prezentaciju kojom je nazočne upoznao sa  Zakonom o zaštiti prirode, institucionalnim  okvirom zaštite prirode u Republici Hrvatskoj, načinom upravljanja i proglašavanja zaštićenih područja, Nacionalnoj ekološkoj mreži Natura 2000, ustrojstvu i djelatnosti Javne ustanove za upravljanje zaštićenim područjem Požeško-slavonske županije i dr.
Predsjednik upravnog vijeća Javne ustanove mr.sc. Juraj Zelić održao je prezentaciju na temu „Zaštićena područja Požeško-slavonske županije“, a Zamjenik predsjednika prof. Mirko Tomašević nazočne je informirao o dosadašnjim florističkim istraživanjima na području Požeško-slavonske županije.

Aktiv  biologa osnovnih i srednjih škola Požeško-slavonske županije