Donesena Odluka o provođenju postupka ocjene o potrebi strateške procjene utjecaja na okoliš Izmjena i dopuna prostornog plana Požeško-slavonske županije

Sukladno članku 57. Zakona o zaštiti okoliša (NN 110/07) za izmjene i dopune planova obvezno se provodi postupak u kojem se odlučuje o potrebi provedbe strateške procjene utjecaja plana na okoliš,

a prema članku 4. stavak 3. Uredbe o strateškoj procjeni utjecaja plana i programa na okoliš (NN 64/08) župan Požeško-slavonske županije donio je Odluke o postupku ocjene o potrebi strateške procjene utjecaja na okoliš Izmjena i dopuna Prostornog plana Požeško-slavonske županije kako bi se pribavila mišljenja nadležnih i drugih tijela o potrebi izrade strateške procjene utjecaja na okoliš.

Rok za dostavu mišljenja je do kraja kolovoza.