Odluka o kriterijima i mjerilima i načinu financiranja centara za socijalnu skrb Požega i Pakrac

Na temelju točke VI. Odluke o minimalnim financijskim standardima materijalnih i financijskih rashoda centara za socijalnu skrb i pomoći za podmirenje troškova stanovanja korisnicima koji se griju na drva u 2009. godini (“NN”, br. 8/09), i članka 16. Statuta Požeško-slavonske županije («Požeško-slavonski službeni glasnik», br. 10/01, 2/03. 7/06 i 15/06), Skupština Požeško-slavonske županije na 17. sjednici održanoj 13. ožujka 2009. godine, donijela je odluku o kriterijima i mjerilima i načinu financiranja centara za socijalnu skrb Požega i Pakrac i pomoći za podmirenje troškova stanovanja korisnicima koji se griju na drva u 2009. godini.