Županija dodijelila 93.000 kuna bespovratne pomoći

Na prvoj sjednici novoga Povjerenstva za dodjelu jednokratnih pomoći socijalno ugroženim osobama iz proračunskih sredstava Požeško-slavonske županije, razmotrene su pristigle zamolbe te donijeta odluka o dodjeli 89 pomoći u ukupnom iznosu od 93.000 kuna.

Povjerenstvo se sastoji od tri člana, Ante Šolića (predsjednik), Miroslava Crnjca i Željke Grujić.

- Hvala županu Aladroviću, koji je imao razumijevanja za rad našeg povjerenstva i dao nam pritom punu podršku. Vjerujem da ćemo do kraja godine, nakon rebalansa, još jedanput moći podruprijeti socijalno ugružene stanovnike Požeško-slavonske županije - kazao je Ante Šolić.