Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Temeljem Programa dodjele financijskih sredstava u svrhu financiranja programa i projekata Obrtničke komore i udruženja obrtnika na području Požeško-slavonske županije za 2024. godinu („Požeško – slavonski službeni glasnik“ broj 10/24) i članka 42. Statuta Požeško-slavonske županije („Požeško – slavonski službeni glasnik“ 5/24), županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za financiranje programa i projekata Obrtničke komore i udruženja obrtnika na području Požeško-slavonske županije u 2024. godini.

Prijave se zaprimaju od 9. srpnja 2024. godine do 16. srpnja 2024. godine do 23:59 sati.

Privitci

pdfJavni poziv