Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za dodjelu potpore udrugama registriranim za djelatnosti: poljoprivreda, razvoj ruralnih područja ili zaštita životinja

Temeljem članka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (“Narodne novine” broj 26/15, 37/21), Pravilnika o ostvarivanju potpora za unapređenje rada udruga u poljoprivredi, ribarstvu i lovstvu („Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 2/22), te članka 41. Statuta Požeško-slavonske županije („Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 1/13, 2/18, 2/21), županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za dodjelu potpore udrugama registriranim za djelatnosti: poljoprivreda, razvoj ruralnih područja ili zaštita životinja.

Rok za podnošenje prijava je 15. travnja 2024. godine. 

Privitci

pdfJavni poziv

docxPrimjer Obrasca ugovora

pdfPrijedlog liste za dodjelu potpora udrugama registriranim za djelatnost poljoprivreda, razvoj ruralnih područja ili zaštita životinja (Objavljeno 9. svibnja 2024. godine)

pdfOdluka o dodjeli financijskih sredstava udrugama registriranim za djelatnosti poljoprivreda, razvoj ruralnih područja ili zaštita životinja u 2024. godini