Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za dodjelu potpora vatrogasnim organizacijama za organizaciju i obilježavanja obljetnica djelovanja

Temeljem članka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (Narodne novine broj 26/15, 37/21), te članka 42. Statuta Požeško-slavonske županije („Požeško-slavonski glasnik“ 5/24.) županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za dodjelu potpora vatrogasnim organizacijama za organizaciju i obilježavanja obljetnica  djelovanja.

Prijave se zaprimaju od 23. kolovoza 2024. godine do 23. rujna 2024. godine u 23.59 sati, odnosno do iskorištenja sredstava koja su osigurana u Proračunu Požeško-slavonske županije za 2024. godinu.

Privitci

pdfJavni poziv