Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za sufinanciranje programa/projekata u sportu od interesa za opće dobro na području Požeško-slavonske županije u 2024. godini

Na temelju Programa javnih potreba u sportu Požeško-slavonske županije za 2024. godinu (Požeško-slavonski službeni glasnik br. 17/23.), Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (NN br. 26/15. i 37/21.) i čl. 39. Statuta Sportske zajednice Požeško-slavonske županije Izvršni odbor 3. svibnja 2024. godine objavljuje Javni poziv za sufinanciranje programa/projekata u sportu od interesa za opće dobro na području Požeško-slavonske županije u 2024. godini. 

Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objave Poziva, odnosno od 3. do 18. svibnja 2024. godine.

Privitci 

pdfJavni poziv 

pdfUpute za prijavitelje 

docxObrazac prijave programa 

docxObrazac izjave - dvostruko financiranje i ispunjenje obveza

docxObrazac izjave o partnerstvu 

xlsxObrazac proračuna programa/projekta