Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za iskaz interesa za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem Programa dodjele potpora male vrijednosti u svrhu poticanja razvoja gospodarstva na području Požeško-slavonske županije

Temeljem članka 15. Programa dodjele potpora male vrijednosti u svrhu poticanja razvoja gospodarstva na području Požeško-slavonske županije („Požeško – slavonski službeni glasnik“ broj 08/2023 i 5/2024) i članka 41. Statuta Požeško-slavonske županije („Požeško – slavonski službeni glasnik“ broj 1/13, 2/18 i 2/21), županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za dodjelu bespovratnih sredstava temeljem Programa dodjele potpora male vrijednosti u svrhu poticanja razvoja gospodarstva na području Požeško-slavonske županije.

Prijave  se zaprimaju od 29. ožujka 2024. godine do 29. travnja  2024. godine do 23:59 sati, odnosno do iskorištenja sredstava koja su osigurana u Proračunu Požeško-slavonske županije za 2024. godinu.

Privitci

pdfJavni poziv 

pdfObavijest o privremenom zatvaranju javnog poziva

pdfOdluka o odabiru prijavitelja  (Objavljeno 13. svibnja 2024. godine)