Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za dodjelu potpora za razvoj i unapređenje lovstva na području Požeško-slavonske županije

Temeljem članka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (“Narodne novine” broj 26/15, 37/21), Pravilnika o ostvarivanju potpora za unapređenje rada udruga u poljoprivredi, ribarstvu i lovstvu („Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 2/22), te članka 41. Statuta Požeško-slavonske županije („Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 1/13, 2/18, 2/21), županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za dodjelu potpora za razvoj i unapređenje lovstva na području Požeško-slavonske županije.

Rok za podnošenje prijava je 15. travnja 2024. godine.

Privitci

pdfJavni poziv

docxPrimjer Obrasca ugovora

pdfPrijedlog liste za dodjelu potpore udrugama za razvoj i unapređenje lovstva (Objavljeno 9. svibnja 2024. godine) 

pdfOdluka o dodjeli potpora udrugama za razvoj i unapređenje lovstva na području Požeško-slavonske županije u 2024. godini