Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Javni poziv za financiranje javnih potreba u socijalnoj i humanitarnoj djelatnosti, prevenciji i zaštiti zdravlja te zaštiti i promicanju vrijednosti i istine o Domovinskom ratu na području Požeško – slavonske županije u 2024. godini

Na temelju članka 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge („Narodne novine“ br. 26/15, 37/21), članka 12. stavka 1. Pravilnika o socijalnoj skrbi ("Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 08/03, 15/09, 07/13), te članka 41. Statuta Požeško-slavonske županije ("Požeško-slavonski službeni glasnik“ br. 1/13, 2/18, 2/21), županica Požeško-slavonske županije objavljuje Javni poziv za financiranje javnih potreba u socijalnoj i humanitarnoj djelatnosti, prevenciji i zaštiti zdravlja te zaštiti i promicanju vrijednosti i istine o Domovinskom ratu, na području Požeško – slavonske županije u 2024. godini.

Rok za podnošenje prijedloga je 30 dana od dana objave Poziva.

Privitci

pdfJavni poziv

pdfUpute za prijavitelje

pdfPrimjer Obrasca ugovora

pdfObrazac za ocjenu kvalitete

pdfObrazac za godišnje izvješće