Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Povodom Dana općine Velika odana počast svim poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima

U prigodi Dana općine Velika položeni su vijenci i zapaljene svijeće u čast svim poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima.

Počast su odali djelatnici Općine Velika i vijećnici Općinskog vijeća na čelu s načelnikom Robertom Hofmanom i predsjednicom Općinskog vijeća Anamarijom Sikirić, predstavnik udruge branitelja, direktor Turističke zajednice Zlatni Papuk Tomislav Galić te županica Požeško-slavonske županije Antonija Jozić koja je žiteljima općine uputila prigodnu čestitku.

- Svim žiteljima općine Velika želim sretan Dan općine i blagdan svetog Augustina, njihovog nebeskog zaštitnika u nadi i vjeri da će godine koje slijede bilježiti pozitivna gospodarska i demografska kretanja te vratiti općinu na turističku kartu Hrvatske, na mjesto koje Velika i zaslužuje – izjavila je Jozić.

Na blagdan nebeskog zaštitnika općine Velika, svetu misu u župnoj crkvi svetog Augustina predvodio je požeški biskup msgr. Ivo Martinović.