Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Požega domaćin Prvenstva Hrvatske u stolnom tenisu

Stolnoteniski klub Požega po prvi put organizira trodnevno Prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za juniore, juniorke, mlađe kadete i mlađe kadetkinje koje se održava u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc.

Turnir je otvorio požeški gradonačelnik Željko Glavić, a na otvorenju su nazočili još i zamjenik požeško-slavonske županice Ferdinand Troha, direktor Hrvatskog stolnoteniskog saveza Renato Čengić, predsjednik Stolnoteniskog kluba Požega Anto Brkić i glavni tajnik Požeškog športskog saveza Željko Mitrović.

- Drage stolnotenisačice i stolnotenisači, s velikim zadovoljstvom vas pozdravljam i zahvaljujem na izboru Požege za ovo natjecanje. Svim sudionicima želim puno uspjeha, a isto tako i puno zabave te unaprijed čestitam svima na rezultatima – rekao je Glavić.

Iz Stolnoteniskog kluba Požega istaknuli su kako se radi o najznačajnijem turniru u novijoj povijesti kluba, a tijekom tri dana za odličja će se boriti preko 120 djece iz raznih krajeva Republike Hrvatske.