Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Čestitka županice Jozić povodom Dana Požeško-slavonske županije

Čestitka županice Jozić povodom Dana Požeško-slavonske županije

Poštovani žitelji, drage sugrađanke i sugrađani,


čestitam vam Dan Požeško-slavonske županije, u mom, a vjerujem i vašem srcu, najljepše hrvatske županije. Takvom je činite vi, svojim radom i nesebičnim angažmanom. Stoga uz čestitku, upućujem i iskrenu zahvalu za zajedništvo na putu izgradnje Požeško-slavonske županije, županije s jedinstvenom osobnošću!


Kroz stoljeća izgrađivali su ju brojni znani i neznani ljudi, hrvatski branitelji branili su ju i obranili u Domovinskom ratu te u ovaj naš zlatni slavonski kraj utkali poruke zajedništva i domoljublja koje žive i danas.


Imamo razloga biti ponosni jer naša Požeško-slavonska županija raste, razvija se i primjer je brojnima drugima pa i onima većima od sebe, a s kontinuitetom razvoja nastavit ćemo i dalje jer pokazali smo da Požeško-slavonska županija svakim danom može još više.


Još jedanput, u svoje osobne ime i u ime vijećnika Županijske skupštine, čestitam vam Dan Požeško-slavonske županije.


Vaša županica Antonija Jozić