Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Povodom blagdana Svih svetih odana počast svim stradalim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskog rata

Povodom blagdana Svih svetih odana počast svim stradalim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskog rata

Povodom blagdana Svih svetih i Dušnog dana na groblju sv. Ilije u Požegi odana je počast svim poginulim hrvatskim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskog rata.

Vijence su položili zajedničko izaslanstvo Ministarstva hrvatskih branitelja, Ministarstva obrane i Ministarstva unutarnjih poslova te udruga proisteklih iz Domovinskog rata, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno zamjenikom županice Ferdinandom Trohom, izaslanstvo Grada Požege predvođeno gradonačelnikom Željkom Glavićem te izaslanstvo gradova i općina s područja Požeško-slavonske županije.

U srijedu, na svetkovinu Svih svetih, požeški biskup msgr. Antun Škvorčević predvodit će euharistijsko slavlje u 15:30 sati na požeškom groblju sv. Ilije, a na Dušni dan, 2. studenoga, u požeškoj Katedrali s početkom u 18:30 sati.