Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Požega: Odana počasti uoči Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Požega: Odana počasti uoči Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Uoči Dana sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, kod spomenika na Trgu 123. brigade u Požegi, odana je počast svim poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima.

Vijence su položili predstavnici Koordinacije udruga proisteklih iz Domovinskog rata, izaslanstvo Požeško-slavonske županije predvođeno županicom Antonijom Jozić, izaslanstvo Grada Požege na čelu s gradonačelnikom Željkom Glavićem, čelnici gradova i općina Požeško-slavonske županije, predstavnici Vojarne 123. brigade, Policijske uprave požeško – slavonske, Područnog odsjeka za poslove obrane Požega i Područne jedinice Ministarstva hrvatskih branitelja Požega, Županijski odbor Hrvatske demokratske zajednice te Županijski odbor Socijaldemokratske partije.

Prigodom Dana sjećanja, 17. listopada u 18:30 sati u Katedrali sv. Terezije Avilske, služit će se euharistijsko slavlje za sve poginule i preminule hrvatske branitelje te sve žrtve Domovinskog rata.