Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Od Prevlake do Vukovara: Moto karavana s tristotinjak motociklista stigla do Požege

Od Prevlake do Vukovara: Moto karavana s tristotinjak motociklista stigla do Požege

Tradicionalna moto karavana Prevlaka-Vukovar “Zajedno u ratu, zajedno u miru“ u organizaciji Moto kluba Korčula i u suradnji s udrugama proisteklim iz Domovinskog rata te moto klubovima iz cijele Hrvatske, pristigla je u Požegu.

Tristotinjak motociklista dočekali su njihovi domaćini, članovi Moto kluba Independent, Požežani i Požežanke te županica Antonija Jozić koja je sa sudionicima položila svijeće na Trgu 123. brigade u Požegi u čast svim poginulim, nestalim i umrlim hrvatskim braniteljima.

Nakon Požeško-slavonske, moto karavana svoj put nastavlja kroz susjednu županiju, gdje će se zaustaviti u Slavonskom brodu, a potom na dva kotača i pod geslom „Zajedno u ratu, zajedno u miru“ i nastaviti do krajnjeg odredišta Vukovara – grada Heroja.