Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Čestitka županice Jozić povodom Svjetskog dana učitelja

 Čestitka županice Jozić povodom Svjetskog dana učitelja

Poštovane učiteljice i učitelji, nastavnice i nastavnici, profesorice i profesori,

u ime Požeško-slavonske županije i u svoje osobno ime, želim Vam uputiti čestitke povodom Svjetskog dana učitelja. Hvala Vam što iz godine u godinu, iz generacije u generaciju, neumorno radite na oplemenjivanju mladih umova. Vi ste ključan kotačić odrastanja naših najmlađih, oni koji ih uče slovima, brojevima, novim znanjima i oni koji su oslonac u trenucima sreće i brige svakoga dana.

Hvala Vam što ste ti koji pronalazite odgovore na sva pitanja i time stvarate poticajno okruženje u kojemu naši učenici rastu i otkrivaju sami sebe i svijet koji ih okružuje.

Vaša uloga i zadaća u životima naše djece je neprocjenjiva. Uz školsko gradivo i znanje koje im prenosite svakoga dana, našu djecu pripremate za sve životne izazove koji ima dolaze. Hvala Vam što predanim zalaganjem i strpljenjem usmjeravate naše najvrijednije članove zajednice, budućnost naše županije, na ispravan put.

Sretan Vam Svjetski dan učitelja!