Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Ekipa Sportskog ribolovnog društva Veličanka pobjednici 7. Fišijade u Jakšiću

Ekipa Sportskog ribolovnog društva Veličanka pobjednici 7. Fišijade u Jakšiću

Dobro raspoloženje vidljivo na licima posjetitelja odaje dojam kako organizator nije mijenjao recept jakšićke fišijade, a organizacija je i ove godine zadržana na visokom nivou. Sedmu godinu za redom, gastro manifestaciju i natjecanje organiziralo je Športsko ribolovno društvo Slavonac iz Jakšića, uz suorganizatore Općinu Jakšić i Turističku zajednicu Zlatni Papuk.

Osim recepta organizacije, čini se kako ni natjecatelji nisu mijenjali svoje recepte za fiš paprikaš. Osamnaest natjecateljskih ekipa borilo se za titulu prvaka, a prema ocjenama stručnog žirija, prvo mjesto pripalo je članovima Sportskog ribolovnog društva Veličanka iz Trenkova, koji su time obranili prošlogodišnju titulu. Drugo mjesto fišijade osvojio je Mario Matijević iz Požege, dok je na trećem mjestu završila ekipa Karasi.

Čestitke i nagrade pobjednicima uručili su predsjednik udruge organizatora Ivan Malčić i načelnik Općine Jakšić Ivica Kovačević.