Alati za pristupačnost

Službene internet stranice Požeško-slavonske županije

Turistička zajednica Požeško – slavonske županije

Bogata kulturna i povijesna baština, prirodna bogatstva, tradicija vinarstva i prepoznatljiva gastronomska ponuda samo su neki od atributa po kojima je Požeško-slavonska županija prepoznatljiva u turističkom smislu.

U cilju promicanja turističkih potencijala županije na čemu se intenzivno radi posljednjih godina, osnovana je Turistička zajednica Požeško-slavonske županije koja kao organizacija djeluje po načelu destinacijskog menadžmenta radi razvoja turizma Republike Hrvatske i gospodarskih interesa pravnih i fizičkih osoba koje pružaju ugostiteljske usluge u turizmu ili obavljaju drugu djelatnosti neposredno povezanu s turizmom.

Županijska 7
34000 POŽEGA