Nedjelja, 17 Rujan 2023 11:36

Čestitka županice Jozić povodom Dana hrvatskih branitelja Požeško-slavonske županije

 

Poštovani hrvatski branitelji, poštovane obitelji poginulih hrvatskih branitelja, poštovani žitelji Požeško-slavonske županije, 

s dubokim poštovanjem čestitam vam Dan hrvatskih branitelja Požeško-slavonske županije. Posebne zahvale upućujem onima koji su prije trideset i dvije godine svojom požrtvovnošću i hrabrošću sudjelovali u slavnom oslobođenju današnje Vojarne u Požegi. S posebnim pijetetom prisjetimo se svih poginulih i nestalih hrvatskih branitelja i neka njihova imena, uklesana u temelje naše Domovine, žive vječno! 

Vaša županica Antonija Jozić

                                                                                                                                                                                                

Pročitano 249 puta