Petak, 18 Studeni 2022 07:52

Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

 

Poštovani žitelji Požeško-slavonske županije,

obilježavajući Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje, diljem Lijepe naše okupili smo se u molitvi i paljenju svijeća za sve žrtve Domovinskog rata. Kolonama sjećanja i svetim misama u Vukovaru i Škabrnji, prisjetit ćemo se svih onih koji su svoje živote utkali u temelje naše lijepe Domovine Hrvatske, svih simbola stradanja, žrtve, otpora i zajedništva. Okupimo se u zajedništvu, gradimo i izgrađujmo Hrvatsku kakvu su sanjali naši hrvatski branitelji! Neka njihova žrtva bude naša vječna obveza očuvanja hrvatske slobode. Vječna im hvala i slava!

Županica Antonija Jozić

Pročitano 4047 puta