Srijeda, 05 Listopad 2022 07:30

Čestitka županice povodom Svjetskog dana učitelja

 

Poštovane učiteljice i učitelji, nastavnice i nastavnici, profesorice i profesori,

povodom Svjetskog dana učitelja, 05. listopada, želim vam u ime Požeško – slavonske županije i svoje osobno ime, uputiti čestitke i poželjeti vam puno uspjeha i zadovoljstva u Vašem plemenitom zvanju.

Učitelj nije samo zanimanje, to je životni poziv za koji ste se opredijelili i svakodnevno ga živite. Hvala na ustrajnosti i svesrdnoj potpori koju pružate učenicima te što ih ohrabrujete na njihovom putu i odrastanju.

Velika odgovornost nalazi se pred vama jer naše učenike pripremate za život i osiguravate bolju budućnost svima nama. Pri tome, valja imati puno strpljena, ljubavi i entuzijazma bez kojih ne bismo mogli ostvariti najvažniji cilj, a to je da djeca imaju sretno djetinjstvo, kvalitetno školovanje te u konačnici perspektivnu budućnost.

Još jednom Vam iskreno čestitam Svjetski dan učitelja sa željom za puno uspjeha u radu!

                                                                          Vaša županica Antonija Jozić

Pročitano 489 puta