Ponedjeljak, 05 Rujan 2022 07:20

Čestitka županice povodom prvog dana škole

 

Svim učenicima Požeško – slavonske županije, a posebno našim malim prvašićima i njihovim roditeljima, učiteljima, nastavnicima i ostalim djelatnicima škola, povodom prvog dana škole upućujem čestitku. Na putu obrazovanja naše djece, želim vam puno radosti, ustrajnosti i strpljivosti, a koje pokazujete iz godine u godinu, dokazujući da je vaše poslanje, dragi učitelji i nastavnici, jedno od najljepših, no i najodgovornijih. Dragim učenicama i učenicima i njihovim roditeljima želim uspješnu školsku godinu ispunjenu susretima, veseljem i prepunu novih znanja i iskustava. 

 

Ujedno, ovim putem pozivam sve vozače na oprez kako bi i sami doprinijeli povećanju sigurnosti prometa u našoj Županiji, a time našim učenicima omogućili siguran put od kuće do škole i povratak u obiteljske domove. 

 

                                                                       Vaša županica Antonija Jozić

Pročitano 506 puta