Utorak, 05 Travanj 2022 13:33

Konferencija »Pametna sela - EU koncept razvoja ruralnih područja«

 

Požeško-slavonska županija u suradnji s Uredom zastupnika u Europskom parlamentu doc. dr. sc. Tomislava Sokola i Regionalnim koordinatorom razvoja Požeško-slavonske županije organizira Konferenciju „Pametna sela – europski koncept razvoja ruralnih područja“ koja će se održati dana 08. travnja 2022. godine na Veleučilištu u Požegi.

Kroz uvodna obraćanja i panel raspravu cilj događanja je stručnoj i široj javnosti predstaviti mogućnosti koje pruža koncept pametnog sela kao odrednice strateškog razvoja za ruralna područja u Republici Hrvatskoj.

Svi zainteresirani za sudjelovanje na konferenciji trebaju se prijaviti na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. najkasnije do četvrtka, 07. travnja 2022. godine.

Pročitano 342 puta