Subota, 01 Siječanj 2022 13:28

Tradicionalni obilazak dežurnih službi u novogodišnjoj noći

 

Zaposlenike dežurnih službi u Požegi u novogodišnjoj noći posjetili su zamjenik županice Ferdinand Troha i zamjenik gradonačelnika grada Požege dr.sc. Borislav Miličević. Obišli su hitni prijem Opće županijske bolnice Požega, JVP i DVD Grada Požege, Dom zdravlja, HEP, Policiju, Tekiju, djelatnike požeške vojarne te djelatnike Županijskog centra 112 Požega.

Svima njima čelnici Županije i Grada poželjeli su mirnu noć te mirnu i sretnu novu 2022. godinu.

„Ovo je još jedan dan kada obilazimo ljude koji brinu o nama 24 sata dnevno, 365 dana u godini i ovim putem im zahvaljujemo na njihovoj predanosti tom poslu, na brizi o našim sugrađanima, posebice onima u potrebi.“ - rečeno je tom prilikom.

Foto: pozega.hr

Pročitano 1534 puta